Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Laserpark na Facebooku Laserpark na Google Maps Laserpark na Instagram

Podobało Ci się w Laser Parku?
Możemy coś poprawić? Napisz opinie@laserpark.pl

Oceń Laserpark na Google Maps

ZAPRASZAMY NA GRY

Czekamy na Was codziennie w godzinach: 13:00 - 21:00

Prosimy o dokonywanie rezerwacji telefonicznie lub on-line.

UWAGA: istnieje możliwość dokonywania rezerwacji telefonicznych również w innych godzinach! Jesteśmy dla Was i jeżeli tylko możemy, chętnie wyjdziemy naprzeciw Waszym potrzebom.

Aktualności

Macie kartę MultiSport? Doskonale! W takim razie zyskujecie 15 zł zniżki na grę w Laserparku. 

Ze zniżki można skorzystac raz dziennie. Dotyczy ona kart:

 • MulstiSport Plus
 • MultiSport Senior
 • MultiSport Student
 • MulsiSport Kids

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

**********************************************

Pozostałe zniżki na gry

Czy wiecie, że Laserpark bierze udział w programie #zwiedzajKrakow?
Oznacza to, że możecie teraz grać z rabatem 15% od cen podstawowych. 

Zniżki przysługują posiadaczom:

 • #zwiedzajKrakow
 • Karty Krakowskiej
 • Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+
 • Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem

Serdecznie zapraszamy! Pospieszcie się - później może być tłoczno ;)

 

Najlepsza rozrywka w Krakowie

Zapraszamy wszystkich na spróbowanie swych sił na arenie do gry w  laserowy paintball oraz zabawę w laserowym labirynice. Po grach zapraszamy do naszego baru na napoje i przekąski oraz na znakomitą pizzę z pobliskiej pizzerii.

Zarejestruj się, newslleter

OFERTA DLA SZKÓŁ

Zapraszamy zorganizowane grupy szkolne dzieci i młodzieży w wieku powyżej 8 lat. Wyjątkowa cena:
- 39 zł od osoby za dwie gry laserowy paintball oraz 30-minutową zabawę w laserowym labiryncie
Oferta ważna od poniedziałku do piątku przed godziną 15, tylko dla grup przynajmniej 14-osobowych. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną.

TANIEJ DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW

30 minut - 36 zł
60 minut - 55 zł
Ceny od osoby obowiązują od poniedziałku do czwartku za grę w laserowy paintball. Oferta ważna tylko z aktualną legitymacją.

VOUCHERY

Wszystkie osoby, które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery

Zapraszamy ---> Bosaków 5a, Kraków

Zapraszamy Was na arenę do laserowego paintaball'a mieszczącą się w lokalu na ul. Bosaków 5a, Kraków. Zaglądajcie też na nasz profil FB, a najlepiej polubcie nas: dzięki temu zyskacie stały dostęp do najnowszych informacji i promocji! Na naszym fanpage znajdziecie również zdjęcia i filmy z nowej lokalizacji. U nas każdy gracz poczuje się, jak bohater gier komputerowych! 
Laserpark, Bosaków 5a, Kraków

LASERPARK - Laserowy paintball w Krakowie

graffiti

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ponad 550 m2 przestrzeni. Najnowocześniejszy sprzęt do paintballa i pełna tajemnic arena (laser tag) zapewniają niezapomniane wrażenia oraz doskonałą zabawę dla dużych i małych graczy. Możecie także, niczym bohaterowie Mission Impossible, spróbować swoich sił w laserowym labiryncie (laser maze). Do Waszej dyspozycji pozostaje też dobrze zaopatrzony bar oraz sale VIP. 

Ile osób może grać?

W Laserparku może bawić się 50 osób, natomiast na arenę do paintballa laserowego wchodzi jednorazowo od 2 do 24 graczy. Jeśli przyjdziecie większą grupą, będziecie mogli się wymieniać, odpoczywając i obserwując postępy kolegów na monitorach.

Jak długo trwa rozgrywka?

Pojedyncza gra trwa 20 minut. Poprzedza ją krótkie szkolenie, podczas którego zapoznacie się z obsługą sprzętu i niektórymi tajnikami areny. Będziecie też mogli zdecydować, czy chcecie grać w drużynach, czy wolicie opcję "każdy na każdego". Gwarantujemy, że nawet zupełni nowicjusze będą bawić się doskonale.

Przed  grą lub po niej zapraszamy do baru na pyszną kawę, piwo, napoje i przekąski.

Dla kogo jest ta zabawa?

Dla wszystkich, którzy lubią ruch, rywalizację i gry komputerowe. Możecie zaprosić kolegów, grać rodzinami lub podzielić się na dowolne drużyny. Laserowa arena, odpowiednio dobrany podkład muzyczny oraz specjalna mgła sprawiają, że podczas zabawy można poczuć się, jak bohater gry komputerowej, co szczególnie podoba się miłośnikom wirtualnej rzeczywistości.

Czy to bezpieczne?

Oczywiście. W odróżnieniu od tradycyjnego paintballa, w laserowym „strzelamy” do siebie światłem, więc nie ma groźby powstania siniaków czy zadrapań. Nasi pracownicy przez cały czas monitorują postępy gry,  szczególnie gdy na arenę wchodzą dzieci.

Czy w Laserparku można zrobić imprezę?

Jak najbardziej. Specjalnie dla Was organizujemy:

Mamy gotowe scenariusze zabawy, ale jeśli chcecie, możecie też zaproponować własne.

Imprezy urodzinowe i firmowe

Nie trzeba nikogo przekonywać, że urodziny to wyjątkowy dzień, który warto spędzić w równie wyjątkowy sposób. Jeśli zdecydujecie się na proponowany przez nas laserowy paintball w Krakowie, właśnie tak się stanie – impreza będzie różnorodna, oryginalna i pełna atrakcji. Organizowane przez nas gry gwarantują świetną zabawę dla grupy znajomych i rodziny. Skorzystajcie z naszej oferty i przekonajcie się, że urodziny mogą być z powodzeniem urozmaicone poprzez aktywność fizyczną. Arena do paintballa jest przygotowana w taki sposób, aby zapewnić ciekawą, wciągającą i zarazem bezpieczną rozrywkę zarówno dla dzieci już od ósmego roku życia, młodzieży, jak i dorosłych. Spędzając w ten sposób urodziny, nie tylko cieszycie się grą, ale również integrujecie się wspólnie z uczestnikami imprezy i czerpiecie radość z zabawy. Doskonała atmosfera i możliwość kontynuowania spotkania w naszym lokalu w Krakowie dopełnia ofertę. Skontaktujcie się z nami i zamówcie organizację urodzin, w trakcie których główną atrakcją będą gry w paintball laserowy.

Rozgrywka w paintball to:

 • świetna zabawa dla każdego,
 • sposób na integrację,
 • rywalizacja, która wymaga współpracy.

Jak zaplanować imprezę integracyjną? Kraków to duże miasto, dlatego możliwości są niemal nieograniczone, a jedną z ciekawych propozycji jest udział w rozgrywkach paintballowych, które zorganizujemy dla Was. Nie trzeba mieć specjalnych umiejętności ani wyszkolenia, aby wziąć udział w zabawie laserem – to rozrywka dla wszystkich niezależnie od płci, wieku i zainteresowań, dlatego jest idealnym wyborem na imprezy integracyjne.

Wspólna rozgrywka zbliża pracowników do siebie, wzmacnia relacje między nimi i zarazem sprzyja budowaniu kompetencji współpracy, która jest niezbędna w trakcie rywalizacji. Co ważne, dzięki temu, że trafienia są laserowe, zabawa nie wiąże się z niekiedy mocnymi uderzeniami kulek wylatujących z pistoletów podczas gry w tradycyjny paintball. To kolejna zaleta naszej oferty sprawiająca, że jest ona uniwersalna i dostępna dla każdego. Jeżeli chcecie zorganizować interesującą imprezę integracyjną w Krakowie, zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli macie pytania lub szczególne życzenia – dzwońcie lub piszcie. Serdecznie zapraszamy!

BOMBA w Laserparku! Do rozbrojenia...

Od dzisiaj mamy w Laserparku nową atrakcję, prawdziwą bombę... ale taką dosłownie magiczną bombę :-). Pokusisz się o jej rozbrojenie? :-)

Nowa atrakcja dostępna jest bez żadnych dodatkowych opłat w ramach wszystkich imprez urodzinowych z animatorem oraz podczas niektórych imprez firmowych (szczegóły w opisach poszczególnych scenariuszy imprez). Indywidualnie też oczywiście będzie może zmierzyć się z jej rozbrajaniem - cena 20 zł za grupę max 5 osób. Zapraszamy!

Laserpark.pl jest partnerem Karty Krakowskiej


15% rabatu dla posiadaczy Karty Krakowskiej

Szukasz pomysłu na prezent?

Szukasz niepowtarzalnego prezentu? Podaruj komuś niesamowite przeżycia na naszej arenie!
Vouchery do Laserparku
możesz zamówić na dowolną ilość czasu/osób i ważne są przez okres 1 roku.
Masz dodatkowe pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Skontaktu się z nami

Vouchery do Laserpark
 
karta duzej rodzinyPosiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymują 15% rabat na laserowy paintball. Rabat jest naliczany od cen podstawowych za wejściówki jednorazowe i nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.
znak-honorujemy-KK-200.png Posiadacze Karty Krakowskiej otrzymują 15% rabat na laserowy paintball. Rabat jest naliczany od cen podstawowych za wejściówki jednorazowe i nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.
znak-honorujemy-KK-200.png Posiadacze karty MultiSport zyskują 15 zł zniżki na grę w Laserparku. Ze zniżki można skorzystac raz dziennie. Dotyczy ona kart: MulstiSport Plus / MultiSport Senior / MultiSport Student / MulsiSport Kids. Rabat jest naliczany od cen podstawowych za wejściówki jednorazowe i nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.