Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Laserpark na Facebooku Laserpark na Google Maps Laserpark na Instagram

Podobało Ci się w Laser Parku?
Możemy coś poprawić? Napisz opinie@laserpark.pl

Oceń Laserpark na Google Maps

ZAPRASZAMY NA GRY

Czekamy na Was codziennie w godzinach: 13:00 - 21:00

Prosimy o dokonywanie rezerwacji telefonicznie lub on-line.

UWAGA: istnieje możliwość dokonywania rezerwacji telefonicznych również w innych godzinach! Jesteśmy dla Was i jeżeli tylko możemy, chętnie wyjdziemy naprzeciw Waszym potrzebom.

Aktualności

Macie kartę MultiSport? Doskonale! W takim razie zyskujecie 15 zł zniżki na grę w Laserparku. 

Ze zniżki można skorzystac raz dziennie. Dotyczy ona kart:

  • MulstiSport Plus
  • MultiSport Senior
  • MultiSport Student
  • MulsiSport Kids

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

**********************************************

Pozostałe zniżki na gry

Czy wiecie, że Laserpark bierze udział w programie #zwiedzajKrakow?
Oznacza to, że możecie teraz grać z rabatem 15% od cen podstawowych. 

Zniżki przysługują posiadaczom:

  • #zwiedzajKrakow
  • Karty Krakowskiej
  • Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+
  • Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem

Serdecznie zapraszamy! Pospieszcie się - później może być tłoczno ;)

 

Najlepsza rozrywka w Krakowie

Zapraszamy wszystkich na spróbowanie swych sił na arenie do gry w  laserowy paintball oraz zabawę w laserowym labirynice. Po grach zapraszamy do naszego baru na napoje i przekąski oraz na znakomitą pizzę z pobliskiej pizzerii.

Zarejestruj się, newslleter

OFERTA DLA SZKÓŁ

Zapraszamy zorganizowane grupy szkolne dzieci i młodzieży w wieku powyżej 8 lat. Wyjątkowa cena:
- 39 zł od osoby za dwie gry laserowy paintball oraz 30-minutową zabawę w laserowym labiryncie
Oferta ważna od poniedziałku do piątku przed godziną 15, tylko dla grup przynajmniej 14-osobowych. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną.

TANIEJ DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW

30 minut - 36 zł
60 minut - 55 zł
Ceny od osoby obowiązują od poniedziałku do czwartku za grę w laserowy paintball. Oferta ważna tylko z aktualną legitymacją.

VOUCHERY

Wszystkie osoby, które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery

Imprezy urodzinowe w LaserPark!


Niebanalne urodziny dla dzieci? Nic prostszego! Jeśli chcesz zorganizować oryginalne i niezapomniane urodziny dla swojego dziecka, inne od wszystkich imprez przygotowywanych przez jego rówieśników, proponujemy zaprosić gości do nas (dzieci i młodzież od 8 lat.). Zapewnimy im wspaniałą rozrywkę, którą z pewnością zapamiętają na długo.

Czas spędzony na zdrowej rywalizacji podczas gier laserowych będzie niezapomnianym przeżyciem dla Twojego dziecka i dostarczy mu niepowtarzalnych wrażeń. Sam możesz zdecydować o wyborze odpowiedniego scenariusza gry i wybrać jego stopień trudności, dostosowując go do upodobań zaproszonych osób i ich wieku. Do Państwa dyspozycji oddajemy osobną salkę, gdzie można będzie zorganizować przyjęcie. W ramach poczęstunku dla gości proponujemy pizze i inne dania dostarczane bezpłatnie z restauracji Caldo, słone i słodkie przekąski oraz zimne lub gorące napoje dostępne na miejscu w barze. Dodatkowe dania (tort, lody, itp.) możliwe do zamówienia we własnym zakresie. Możliwe jest również zamówienie animatora, który pokieruje organizacją całej imprezy oraz nada jej unikalny charakter, zgodnie z preferencjami solenizanta i jego gości, nawiązując na przykład do gier RPG. Przykładowy plan imprezy


Prezentowany plan zakłada urodziny dla 10 osób w wariancie 3 gier (może być mniej, może być więcej). Stolik w osobnej sali jest przygotowany około 30 minut przed pierwszą grą. Zabawa zaczyna się od rozgrywki w laserowy paintball (solo lub drużynowa), która trwa półgodziny, następnie robimy 30-minutową przerwę przy stolikach, podczas której dzieci jedzą pizzę lub tort, składają życzenia urodzinowe. Po przerwie przechodzimy do kolejnej gry, tym razem w laserowym labiryncie. Animatorka organizuje tam mały turniej. Następnie dzieci idą na kolejną 30-minutową grę w laserowy paintball, później organizowana jest zabawa, podczas której maluchy rozbrajają wirtualną bombę podrzuconą do Laser Parku. Urodziny dla dzieci w naszym lokalu kończą się trzecią grą w laserowy paintball. Podczas całej imprezy uczestnikom towarzyszy animatorka, która czuwa nad przebiegiem zabawy i służy pomocą w każdej sytuacji.
Zobacz przykładowe oferty urodzinowe (format WORD lub PDF): 
 

Urodziny dla dzieci

Decydując się na zorganizowanie imprezy urodzinowej dla dziecka w naszym lokalu, jako rodzic spełniasz jego marzenia i dajesz mu wiele powodów do radości. Twoja pociecha czuje, że jest dla Ciebie ważna i wie, że troszczysz się o nią w jednym z najważniejszych dni w roku. Wdzięczność i możliwość obserwowania szczęścia dziecka, którego jesteś częścią jako rodzic, to najlepsza nagroda, która może Cię spotkać. Zorganizowane przez nas niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla Twojej pociechy z pewnością Ci ją zagwarantuje.

Organizacja urodzin w naszym lokalu w Krakowie nie tylko jest powodem do radości dla jubilata, ale również gwarantuje Ci jako rodzicowi oszczędność czasu i nerwów. Zamiast przeznaczać cenne godziny na samodzielne pieczenie ciast, sprzątanie, dekorowanie pomieszczenia i planowanie scenariusza imprezy, powierzasz nam te obowiązki i masz pewność, że atrakcje urodzinowe dla dzieci spełnią ich wymagania. Skontaktuj się z nami niezależnie od liczby zaproszonych gości i spraw, aby ten jedyny w roku dzień był naprawdę wyjątkowy dla solenizanta, a także uczestników.

Na Twoje życzenie urządzimy imprezę urodzinową zarówno dla małego, kilkuosobowego grona znajomych i bliskich, jak i dla większej grupy. Bez względu na to, czy są to dzieci, czy nastolatki, zapewniamy dobrą zabawę, świetną organizację, przyjazną atmosferę i dostęp do wciągających atrakcji. Planujesz urodziny w Krakowie? Zadzwoń lub napisz do nas, a wspólnie ustalimy wszelkie szczegóły zbliżającego się przyjęcia i pomożemy Ci w jego organizacji.

Atrakcje urodzinowe dla dzieci Kraków

Jeżeli decydujesz się zorganizować urodziny dla dzieci w naszym lokalu, możesz liczyć na wiele atrakcji, które ucieszą nie tylko solenizanta, ale również rodziców. Możliwość obserwowania beztroskiej radości i wspaniałej zabawy najmłodszych to źródło satysfakcji i radości dla każdej mamy i każdego taty. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego wydarzenia, pomagając zorganizować wymarzoną, niezapomnianą imprezę dla Twojej pociechy.

Przyjęcia urodzinowe składają się na jedyne w swoim rodzaju momenty w życiu najmłodszych dzieci, które pamięta się przez długie lata. Emocje i wzruszenie u rodziców w połączeniu ze szczerą radością u solenizanta składają się na najlepsze wspomnienia z czasów dorastania. Dlatego tym bardziej warto postarać się o wyjątkowy prezent urodzinowy, a takim niewątpliwie może być organizacja przyjęcia w naszym lokalu w Krakowie.

Każda impreza obfituje w atrakcje urodzinowe dla dzieci – gry, zabawy i animacje, które gwarantują z jednej strony świetną rozrywkę, a z drugiej integrują uczestników i pozwalają na zaciśnięcie więzów koleżeństwa i przyjaźni. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne w życiu najmłodszych są pierwsze kontakty społeczne, dlatego dbamy o to, żeby dziecko na swoich urodzinach cieszyło się niepowtarzalną atmosferą i zabawą w gronie koleżanek, kolegów, bliskich i rodziców. To doskonała okazja do tego, by poznać się bliżej i umocnić relacje.

Urodziny dla nastolatków

Zupełnie brakuje Ci pomysłu na organizację przyjęcia urodzinowego dla starszego dziecka? To zrozumiałe, że znacznie łatwiej wyprawić imprezę kilkulatkom lub nawet 11-12-latkom niż synowi czy córce w wieku 14-16 lat. Urodziny dla dziecka z tej grupy wiekowej wymagają o wiele większego zaangażowania i pomysłowości. Jako rodzic możesz mieć z tym problem, zwłaszcza jeśli nie orientujesz się w aktualnych trendach wśród młodzieży. Jeżeli powierzysz to zadanie naszemu zespołowi, będziesz mieć pewność, że jego realizacja znajduje się w dobrych rękach. Twoje dziecko i znajomi, dla których to na pewno nie pierwsza tego typu impreza urodzinowa, będą w stu procentach zadowoleni. Dobrze wiesz, że wymagania młodzieży są wysokie, jednak my im sprostamy!

Organizujemy interesujące urodziny dla nastolatków, w których nie ma miejsca na sztampę czy sztuczną atmosferę, tak nielubianą przez młodych ludzi. Ponieważ dobrze ich znamy, wiemy, jakie są ich preferencje i potrafimy zapewnić rozrywkę odpowiadającą ich gustom. Atrakcje w rodzaju gier laserowych czy pojedynków na konsoli to znakomita sposobność do spędzenia wspólnie czasu, porozmawiania i wzmocnienia wzajemnych kontaktów, które w życiu nastolatków są szczególnie istotne.

Skontaktuj się z nami – zadzwoń lub napisz wiadomość – i daj znać, ile lat ma dziecko, dla którego chcesz zorganizować imprezę urodzinową. Podpowiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej. Dostosowujemy się też Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań, dlatego mów otwarcie, na czym Ci zależy. Zapraszamy do zabawy w naszej siedzibie na Nowej Hucie w Krakowie!