Laserpark na Facebooku Laserpark na Google+ Laserpark na Instagram

Najlepsza rozrywka w Krakowie

Zapraszamy wszystkich na spróbowanie swych sił na arenie do gry w  laserowy paintball oraz zabawę w laserowym labirynice. Po grach zapraszamy do naszego baru na napoje i przekąski oraz na znakomitą pizzę z pobliskiej pizzerii Caldo - bezpłatna dostawa.

Aktualności

 Czerwona strefa – co to oznacza?

 

Od soboty 24.10.2020 r. w całej Polsce wprowadzono większe ograniczenia wpływające na wiele różnych branż. Co to oznacza dla naszych Gości? 

Przede wszystkim – najwyższe standardy bezpieczeństwa. Laser Park wprowadził WSZYSTKIE zalecenia Sanepidu i WHO. Wszystko, czego możecie dotknąć, jest dezynfekowane po każdym użyciu, nasz personel nosi maski, a arena jest wietrzona i wentylowana.

 

  • NADAL MOŻECIE nas odwiedzać i zagrać w laserowy paintball w ramach współzawodnictwa sportowego. Prosimy o wcześniejszą rezerwację.

  • NADAL MOŻECIE się z nami kontaktować telefonicznie bądź mailowo – z chęcią wyjaśnimy Wasze wątpliwości i odpowiemy na wszystkie pytania.

Naszym priorytetem pozostaje bezpieczeństwo, co jednak nie oznacza, że musimy wszyscy przyczaić się, zrezygnować z wszelkich rozrywek i żyć w strachu. Zachowajmy zdrowy rozsądek i stosujmy się do zaleceń lekarzy.

W tym szczególnym czasie ważne jest zachowanie dobrej kondycji psychofizycznej, czemu służy zabawa w Laser Parku. Serdecznie zapraszamy!
Uwaga, nowe godziny otwarcia!


Do odwołania Laser Park otwieramy wyłącznie na czas wcześniej zarezerwowanych gier, które mogą odbywać się w godzinach:

poniedziałek - czwartek: 12:00 - 22:00

piątek: 12:00 - 23:00
sobota: 13:00 - 23:00
niedziela:  13:00 - 22:00

 

Serdecznie zapraszamy!Jest wesoło i BEZPIECZNIE 

Laserpark spełnia wszystkie najnowsze wymogi związane z obecną sytuacją epidemiczną. Zachowujemy dystans społeczny, na bieżąco dezynfekujemy sprzęt po każdym użyciu i zapewniamy naszym Gościom osobiste środki ochrony.. 

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, byście czuli się komfortowo i bezpiecznie.
Serdecznie zapraszamy!

 

 

Uwaga, zniżki na gry!

Czy wiecie, że Laserpark bierze udział w programie #zwiedzajKrakow?
Oznacza to, że możecie teraz grać z rabatem 20% od cen podstawowych. 

Zniżki przysługują posiadaczom:

  • #zwiedzajKrakow
  • Karty Krakowskiej
  • Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+
  • Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem

Serdecznie zapraszamy! Pospieszcie się - później może być tłoczno ;)

 ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

 

ZAPRASZAMY NA GRY

Czekamy na Was w Laser Parku CODZIENNIE od 16.00 do 20.00.
Poza tymi godzinami otwieramy lokal na czas gier, które można rezerwować w godzinach:
poniedziałek - czwartek: 12:00 - 22:00
piątek: 12:00 - 23:00
sobota: 13:00 - 23:00
niedziela:  13:00 - 22:00


Prosimy o dokonywanie rezerwacji telefonicznie lub on-line.


UWAGA: istnieje możliwość zorganizowania imprez urodzinowych i firmowych w soboty i niedziele już od 10.00!

Zarejestruj się, newslleter

TANIEJ DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW

30 minut - 25 zł
60 minut - 39 zł
Ceny od osoby obowiązują od poniedziałku do czwartku za grę w laserowy paintball. Oferta ważna tylko z aktualną legitymacją.

OFERTA DLA SZKÓŁ

Zapraszamy zorganizowane grupy szkolne dzieci i młodzieży w wieku powyżej 8 lat. Wyjątkowa cena:
- 29 zł od osoby za dwie gry laserowy paintball oraz 30-minutową zabawę w laserowym labiryncie
Oferta ważna od poniedziałku do piątku przed godziną 15, tylko dla grup przynajmniej 14-osobowych. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną.

VOUCHERY

Wszystkie osoby które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery

Imprezy urodzinowe w LaserPark!


Urodziny dla dzieci. Jeśli chcesz zorganizować oryginalne i niezapomniane urodziny dla swojego dziecka proponujemy zaprosić gości do nas (dzieci i młodzież od 8 lat.).
Czas spędzony na zdrowej rywalizacji podczas gier laserowych będzie niezapomnianym przeżyciem dla Twojego dziecka. Sam możesz zdecydować o wyborze odpowiedniego scenariusza gry i wybrać jego stopień trudności dostosowując go do upodobań zaproszonych osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy osobną salkę, gdzie można będzie zorganizować przyjęcie. W ramach poczęstunku dla gości proponujemy pizze i inne dania dostarczane bezpłatnie z restauracji Caldo, słone i słodkie przekąski oraz zimne lub gorące napoje dostępne na miejscu w barze. Dodatkowe dania (tort, lody, itp.) możliwe do zamówienia we własnym zakresie. Możliwe jest również zamówienie animatora, który pokieruje organizacją całej imprezy oraz nada jej unikalny charakter np. typu gra RPG. 

Przykładowy plan imprezy


Prezentowany plan zakłada urodziny dla 10 osób w wariancie 3 gier (może być mniej może być więcej). Stolik w części konsumpcyjnej jest przygotowany około 30 minut przed pierwszą grą. Zabawa zaczyna się od pierwszej gry (solo lub drużynowa), która zajmuje nam 30 minut, następnie robimy 30 minutową przerwę przy stolikach na posiłek. Po przerwie przechodzimy do kolejnej gry po której robimy kolejne 30 minut odpoczynku przed trzecią, ostatnią grą. Po zakończeniu ostatniej rozgrywki dzieci wracają do stolików gdzie pozostają do końca imprezy. Teren areny na której toczą się rozgrywki jest nadzorowany przez obsługę LaserPark. W czasie przerw dzieci wymieniają się wrażeniami co w pełni wypełnia im czas. Dodatkowymi atrakcjami, jakie proponujemy naszym klientom organizującym urodziny dla dzieci są gra w XBOX Kinect oraz laserowy labirynt o którym szerzej piszemy tu. Także w ramach rozrywki dostępne są automaty do gier (cymbergaj, rzutki). Zobacz przykładowe oferty urodzinowe (format WORD lub PDF): 
 

Urodziny dla dzieci

Decydując się na zorganizowanie imprezy urodzinowej dla dziecka w naszym lokalu, jako rodzic spełniasz jego marzenia i dajesz mu wiele powodów do radości. Twoja pociecha czuje, że jest dla Ciebie ważna i wie, że troszczysz się o nią w jednym z najważniejszych dni w roku. Wdzięczność i możliwość obserwowania szczęścia dziecka, którego jesteś częścią jako rodzic, to najlepsza nagroda, która może Cię spotkać.

Organizacja urodzin w naszym lokalu w Krakowie nie tylko jest powodem do radości dla jubilata, ale również gwarantuje Ci jako rodzicowi oszczędność czasu i nerwów. Zamiast przeznaczać cenne godziny na pieczenie ciast, sprzątanie, dekorowanie pomieszczenia i planowanie powierzasz nam te obowiązki i masz pewność, że atrakcje urodzinowe dla dzieci spełnią ich wymagania. Skontaktuj się z nami niezależnie od liczby zaproszonych gości i spraw, aby ten jedyny w roku dzień był naprawdę wyjątkowy dla solenizanta, a także uczestników.

Na Twoje życzenie urządzimy imprezę urodzinową zarówno dla małego, kilkuosobowego grona znajomych i bliskich, jak i dla większej grupy. Bez względu na to, czy są to dzieci, czy nastolatki, zapewniamy dobrą zabawę, świetną organizację, przyjazną atmosferę i dostęp do wciągających atrakcji. Planujesz urodziny w Krakowie? Zadzwoń lub napisz do nas, a wspólnie ustalimy wszelkie szczegóły zbliżającego się przyjęcia!

Atrakcje urodzinowe dla dzieci Kraków

Jeżeli decydujesz się zorganizować urodziny dla dzieci w naszym lokalu, możesz liczyć na wiele atrakcji, które ucieszą nie tylko solenizanta, ale również rodziców. Możliwość obserwowania radości i zabawy najmłodszych to źródło satysfakcji i radości dla każdej mamy i każdego taty. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego wydarzenia, pomagając zorganizować wymarzoną, niezapomnianą imprezę.

Przyjęcia urodzinowe składają się na jedyne w swoim rodzaju momenty w życiu najmłodszych dzieci, które pamięta się przez długie lata. Emocje i wzruszenie u rodziców w połączeniu ze szczerą radością u solenizanta składają się na najlepsze wspomnienia z czasów dorastania. Dlatego tym bardziej warto postarać się o wyjątkowy prezent urodzinowy, a takim niewątpliwie może być organizacja przyjęcia w naszym lokalu w Krakowie.

Każda impreza obfituje w atrakcje urodzinowe dla dzieci – gry, zabawy i animacje, które gwarantują z jednej strony świetną rozrywkę, a z drugiej integrują uczestników i pozwalają na zaciśnięcie więzów koleżeństwa i przyjaźni. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne w życiu najmłodszych są pierwsze kontakty społeczne, dlatego dbamy o to, żeby dziecko na swoich urodzinach cieszyło się niepowtarzalną atmosferą i zabawą w gronie koleżanek, kolegów, bliskich i rodziców.

Urodziny dla nastolatków

Zupełnie brakuje Ci pomysłu na organizację przyjęcia urodzinowego dla starszego dziecka? To zrozumiałe, że znacznie łatwiej wyprawić imprezę kilkulatkom lub nawet 11-12-latkom niż synowi czy córce w wieku 14-16 lat. Jeżeli powierzysz to zadanie naszemu zespołowi, będziesz mieć pewność, że jego realizacja znajduje się w dobrych rękach. Twoje dziecko i znajomi, dla których to na pewno nie pierwsza tego typu impreza urodzinowa, będą w stu procentach zadowoleni. Dobrze wiesz, że wymagania młodzieży są wysokie, jednak my im sprostamy!

Organizujemy interesujące urodziny dla nastolatków, w których nie ma miejsca na sztampę czy sztuczną atmosferę, tak nielubianą przez młodych ludzi. Ponieważ dobrze ich znamy, wiemy, jakie są ich preferencje i potrafimy zapewnić rozrywkę odpowiadającą ich gustom. Atrakcje w rodzaju gier laserowych czy pojedynków na konsoli to znakomita sposobność do spędzenia wspólnie czasu, porozmawiania i wzmocnienia wzajemnych kontaktów, które w życiu nastolatków są szczególnie istotne.

Skontaktuj się z nami – zadzwoń lub napisz wiadomość – i daj znać, ile lat ma dziecko, dla którego chcesz zorganizować imprezę urodzinową. Dostosowujemy się też Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań, dlatego mów otwarcie, na czym Ci zależy. Zapraszamy do zabawy!