Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Laserpark na Facebooku Laserpark na Google Maps Laserpark na Instagram

Podobało Ci się w Laser Parku?
Możemy coś poprawić? Napisz opinie@laserpark.pl

Oceń Laserpark na Google Maps

ZAPRASZAMY NA GRY

Czekamy na Was codziennie w godzinach: 13:00 - 21:00

Prosimy o dokonywanie rezerwacji telefonicznie lub on-line.

UWAGA: istnieje możliwość dokonywania rezerwacji telefonicznych również w innych godzinach! Jesteśmy dla Was i jeżeli tylko możemy, chętnie wyjdziemy naprzeciw Waszym potrzebom.

Aktualności

Macie kartę MultiSport? Doskonale! W takim razie zyskujecie 15 zł zniżki na grę w Laserparku. 

Ze zniżki można skorzystac raz dziennie. Dotyczy ona kart:

  • MulstiSport Plus
  • MultiSport Senior
  • MultiSport Student
  • MulsiSport Kids

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

**********************************************

Pozostałe zniżki na gry

Czy wiecie, że Laserpark bierze udział w programie #zwiedzajKrakow?
Oznacza to, że możecie teraz grać z rabatem 15% od cen podstawowych. 

Zniżki przysługują posiadaczom:

  • #zwiedzajKrakow
  • Karty Krakowskiej
  • Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+
  • Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem

Serdecznie zapraszamy! Pospieszcie się - później może być tłoczno ;)

 

Najlepsza rozrywka w Krakowie

Zapraszamy wszystkich na spróbowanie swych sił na arenie do gry w  laserowy paintball oraz zabawę w laserowym labirynice. Po grach zapraszamy do naszego baru na napoje i przekąski oraz na znakomitą pizzę z pobliskiej pizzerii.

Zarejestruj się, newslleter

OFERTA DLA SZKÓŁ

Zapraszamy zorganizowane grupy szkolne dzieci i młodzieży w wieku powyżej 8 lat. Wyjątkowa cena:
- 39 zł od osoby za dwie gry laserowy paintball oraz 30-minutową zabawę w laserowym labiryncie
Oferta ważna od poniedziałku do piątku przed godziną 15, tylko dla grup przynajmniej 14-osobowych. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną.

TANIEJ DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW

30 minut - 36 zł
60 minut - 55 zł
Ceny od osoby obowiązują od poniedziałku do czwartku za grę w laserowy paintball. Oferta ważna tylko z aktualną legitymacją.

VOUCHERY

Wszystkie osoby, które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery

Rodzaje gier w LaserPark
Informacje ogólne


Przed wejściem na arenę każdy gracz wyposażony zostaje w kamizelkę połączoną z bronią. Zarówno w broni jak i kamizelce umieszczone są czujniki, które reagują na strzały przeciwnika. W trakcie gry kamizelka wydaje dźwięki i komunikaty głosowe stosowne do danej akcji. Jeśli gracz zostaje trafiony otrzymuje komunikat dźwiękowy „You are hit”, a następnie pozostaje nieaktywny przez kilka sekund. Jeżeli wybrana została opcja gry z limitowaną ilością żyć, a utracone życie było właśnie ostatnim, wówczas pojawi się dodatkowy komunikat – 'You are dead'.

W wariancie gry DeathMatch komunikat ten jest jednoznaczny z końcem gry dla danego gracza, w pozostałych przypadkach pojawi się kolejny komunikat – 'Recharge', który informuje o konieczności udania się do stacji doładowań. Komunikat taki pojawia się również w trakcie gier z limitowaną ilością amunicji, po wystrzeleniu przez gracza ostatniego lasera. LaserPark w swojej ofercie proponuje różnego rodzaju scenariusze gier. O rodzaju rozgrywki decydują sami gracze dopasowując go do swoich upodobań oraz poziomu zaawansowania. Standardowo każda z gier trwa 20 minut + 10 minutowe szkolenie. Na naszych arenach dostępne są również dodatkowe urządzenia które uatrakcyjniają grę. W zależności od wybranego rodzaju gry urządzenia te mogą być aktywne lub nie.

Rechargery – lub inaczej bazy czy stacje doładowań, podstawowy element areny wykorzystywany w scenariuszach gier, kiedy ilość żyć lub amunicji jest limitowana. Kiedy gracz zużywa całą przydzieloną mu ilość żyć lub amunicji, jego kamizelka sygnalizuje to komunikatem 'Recharge'. Należy wówczas udać się do swojej bazy w celu uzupełnienia zapasów. Uwaga – doładowanie jest możliwe tylko w wypadku całkowitego wykorzystania żyć lub amunicji, nie jest możliwe tzw. uzupełnianie amunicji lub żyć na zapas. Na arenie mogą znajdować się bazy przeznaczone tylko i wyłącznie dla wybranej drużyny oraz bazy uniwersalne. Doładowanie następuje samoczynnie, kiedy gracz wejdzie do bazy.

Bomba - kontakt gracza z bombą wpływa ujemnie na jego punktację i w zależności od scenariusza gry może również wiązać się z koniecznością wizyty w bazie celem odnowienia żyć. Kiedy gracz zostaje postrzelony przez minę pojawia się komunikat – 'Hit by mine, you are dead' . W przypadku gier z limitowaną ilością żyć, po każdym postrzeleniu przez minę należy udać się do stacji doładowań, bez względu na to ile żyć gracz posiadał przed kontaktem z miną. W grach z nieograniczona ilością żyć nastąpi tzw. 'Auto recharge' i po paru sekundach gracz odzyska swoją aktywność. O rodzajach bomb dostępnych na naszych arenach gracze są informowani podczas szkolenia.

Granaty - każdy gracz oprócz standardowej opcji strzału może odpalić tzw. granat (za pomocą broni), różnica pomiędzy standardowym strzałem a granatem polega na nieco większym zasięgu jaki ma granat. Uwaga, trafienie przeciwnika granatem zabiera mu większą ilość żyć i punktów niż w przypadku standardowego trafienia, osoba odpalająca granat nie zdobywa jednakże za to żadnych punktów. W opcji z limitowaną ilością amunicji granat charakteryzuje się zwykle większym zużyciem amunicji, ilość użyć granatu nie jest limitowana, należy jednak zachować odpowiednie przerwy pomiędzy jego użyciami. O sposobie użycia granatu informujemy swoich graczy podczas szkoleń.

Bonus Pointy – są to miejsca, w których co pewien czas gracze mogą uzyskać dodatkowe bonusy do wykorzystania w grze. Bonus Pointy mogą dawać dodatkową amunicję, dodatkowe życia, nieśmiertelność lub niewidzialność (na określony czas). O rodzajach zainstalowanych urządzeń na arenie oraz sposobie ich użycia informujemy swoich graczy podczas szkoleń.