Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Laserpark na Facebooku Laserpark na Google Maps Laserpark na Instagram

Podobało Ci się w Laser Parku? Oceń nas!
Możemy coś poprawić? Napisz opinie@laserpark.pl

Oceń Laserpark na Google Maps

ZAPRASZAMY NA GRY

Czekamy na Was codziennie w godzinach: 13:00 - 21:00

Prosimy o dokonywanie rezerwacji telefonicznie lub on-line.

UWAGA: istnieje możliwość dokonywania rezerwacji telefonicznych również w innych godzinach! Jesteśmy dla Was i jeżeli tylko możemy, chętnie wyjdziemy naprzeciw Waszym potrzebom.

Aktualności

Uwaga, zniżki na gry!

Czy wiecie, że Laserpark bierze udział w programie #zwiedzajKrakow?
Oznacza to, że możecie teraz grać z rabatem 15% od cen podstawowych. 

Zniżki przysługują posiadaczom:

  • #zwiedzajKrakow
  • Karty Krakowskiej
  • Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+
  • Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem

Serdecznie zapraszamy! Pospieszcie się - później może być tłoczno ;)

 

Najlepsza rozrywka w Krakowie

Zapraszamy wszystkich na spróbowanie swych sił na arenie do gry w  laserowy paintball oraz zabawę w laserowym labirynice. Po grach zapraszamy do naszego baru na napoje i przekąski oraz na znakomitą pizzę z pobliskiej pizzerii.

Zarejestruj się, newslleter

OFERTA DLA SZKÓŁ

Zapraszamy zorganizowane grupy szkolne dzieci i młodzieży w wieku powyżej 8 lat. Wyjątkowa cena:
- 35 zł od osoby za dwie gry laserowy paintball oraz 30-minutową zabawę w laserowym labiryncie
Oferta ważna od poniedziałku do piątku przed godziną 15, tylko dla grup przynajmniej 14-osobowych. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną.

TANIEJ DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW

30 minut - 30 zł
60 minut - 46 zł
Ceny od osoby obowiązują od poniedziałku do czwartku za grę w laserowy paintball. Oferta ważna tylko z aktualną legitymacją.

VOUCHERY

Wszystkie osoby, które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery

Wieczór kawalerski w Krakowie

Jeśli chcesz zorganizować oryginalny i niezapomnian wieczór kawalerski lub panieński w Krakowie, proponujemy zorganizować go na arenie Laserparku!
Sami możecie zdecydować o wyborze odpowiedniego scenariusza gry i wybrać jego stopień trudności dostosowując go do upodobań zaproszonych osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy osobną salkę, gdzie można będzie zorganizować przyjęcie. W ramach poczęstunku dla gości proponujemy pizze i inne dania dostarczane bezpłatnie z restauracji Caldo, słone i słodkie przekąski oraz zimne lub gorące napoje dostępne na miejscu w barze. Dodatkowe dania (tort, lody, itp.) możliwe do zamówienia we własnym zakresie.

Przykładowy plan imprezy


Prezentowany plan zakłada imprezę dla 10 osób w wariancie 3 gier (może być mniej może być więcej). Stolik w części konsumpcyjnej jest przygotowany około 30 minut przed pierwszą grą. Zabawa zaczyna się od pierwszej gry (solo lub drużynowa), która zajmuje nam 30 minut, następnie robimy 30 minutową przerwę przy stolikach na posiłek. Po przerwie przechodzimy do kolejnej gry po której robimy kolejne 30 minut odpoczynku przed trzecią, ostatnią grą. Po zakończeniu ostatniej rozgrywki uczestnicy wracają do stolików gdzie pozostają do końca imprezy. Teren areny na której toczą się rozgrywki jest nadzorowany przez obsługę LaserPark. Dodatkowymi atrakcjami, jakie proponujemy naszym klientom organizującym urodziny dla dzieci są gra w XBOX Kinect oraz laserowy labirynt o którym szerzej piszemy tu. Także w ramach rozrywki dostępne są automaty do gier (cymbergaj, rzutki). 

Zobacz przykładowe oferty urodzinowe (format WORD lub PDF): 
 

Wieczór kawalerski w Krakowie

Atrakcje na wieczór kawalerski

Ta symboliczna, ostatnia noc w roli wolnego, nieżonatego mężczyzny powinna smakować jak żadna inna. Doskonały pomysł na spędzenie wieczoru kawalerskiego to powierzenie nam organizacji imprezy, która będzie pełna atrakcji, takich jak:

  • rywalizacja w laserowy paintball,
  • zabawa w laserowy labirynt,
  • rozgrywki na konsoli,
  • rozbrajanie bomby,
  • gry zręcznościowe i towarzyskie.

A wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze i wśród najbliższych osób, które sprawią, że wieczór i noc spędzone w naszym lokalu w Krakowie będą niezapomniane. Atrakcje są interesujące same w sobie, dostarczając wiele emocji i rozrywki, a jednocześnie sprzyjają integracji i pozwalają na rozmowy i zabawę do późnych godzin nocnych.

U nas nie ma miejsca na nudę! Zdajemy sobie sprawę z tego, że wieczory kawalerskie muszą być wypełnione atrakcjami i wiemy, jak je dostarczyć, dlatego z przyjemnością podejmiemy się organizacji imprezy. Zapraszamy zarówno niewielkie, kilkuosobowe, jak i liczniejsze grupy. Po zakończeniu rozgrywki bynajmniej nie rezygnujemy z zabawy, tylko przenosimy się do sali. Tam z równie dużym zaangażowaniem dbamy o zapewnienie najlepszych warunków do spędzenia wieczoru kawalerskiego, tak jak powinno się celebrować ten niepowtarzalny wieczór.

Powierzając nam organizację, można mieć pewność, że impreza będzie dopięta na ostatni guzik. Nie trzeba się niczym martwić - dbamy o przygotowanie rozrywek, trunków i posiłków, żeby w żadnym momencie niczego nie zabrakło. Dzięki temu uczestnicy mogą skupić się na jak najsympatyczniejszym spędzeniu czasu, a my troszczymy się o atrakcje na wieczór kawalerski.

Najpierw aktywna rozrywka i integracja podczas wspólnej rywalizacji, a następnie celebrowanie nocy przy stole, w gronie najbliższych znajomych i przyjaciół – właśnie tak wygląda przepis na dobrze spędzony wieczór kawalerski. Zapraszamy na imprezę, z której każdy wyjdzie zadowolony i z głową pełną wspomnień!