Laserpark na Facebooku Laserpark na Google+ Laserpark na Instagram

Najlepsza rozrywka w Krakowie

Zapraszamy wszystkich na spróbowanie swych sił na arenie do gry w  laserowy paintball oraz zabawę w laserowym labirynice. Po grach zapraszamy do naszego baru na napoje i przekąski oraz na znakomitą pizzę z pobliskiej pizzerii Caldo - bezpłatna dostawa.

Aktualności

 Czerwona strefa – co to oznacza?

 

Od soboty 24.10.2020 r. w całej Polsce wprowadzono większe ograniczenia wpływające na wiele różnych branż. Co to oznacza dla naszych Gości? 

Przede wszystkim – najwyższe standardy bezpieczeństwa. Laser Park wprowadził WSZYSTKIE zalecenia Sanepidu i WHO. Wszystko, czego możecie dotknąć, jest dezynfekowane po każdym użyciu, nasz personel nosi maski, a arena jest wietrzona i wentylowana.

 

 • NADAL MOŻECIE nas odwiedzać i zagrać w laserowy paintball w ramach współzawodnictwa sportowego. Prosimy o wcześniejszą rezerwację.

 • NADAL MOŻECIE się z nami kontaktować telefonicznie bądź mailowo – z chęcią wyjaśnimy Wasze wątpliwości i odpowiemy na wszystkie pytania.

Naszym priorytetem pozostaje bezpieczeństwo, co jednak nie oznacza, że musimy wszyscy przyczaić się, zrezygnować z wszelkich rozrywek i żyć w strachu. Zachowajmy zdrowy rozsądek i stosujmy się do zaleceń lekarzy.

W tym szczególnym czasie ważne jest zachowanie dobrej kondycji psychofizycznej, czemu służy zabawa w Laser Parku. Serdecznie zapraszamy!
Uwaga, nowe godziny otwarcia!


Do odwołania Laser Park otwieramy wyłącznie na czas wcześniej zarezerwowanych gier, które mogą odbywać się w godzinach:

poniedziałek - czwartek: 12:00 - 22:00

piątek: 12:00 - 23:00
sobota: 13:00 - 23:00
niedziela:  13:00 - 22:00

 

Serdecznie zapraszamy!Jest wesoło i BEZPIECZNIE 

Laserpark spełnia wszystkie najnowsze wymogi związane z obecną sytuacją epidemiczną. Zachowujemy dystans społeczny, na bieżąco dezynfekujemy sprzęt po każdym użyciu i zapewniamy naszym Gościom osobiste środki ochrony.. 

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, byście czuli się komfortowo i bezpiecznie.
Serdecznie zapraszamy!

 

 

Uwaga, zniżki na gry!

Czy wiecie, że Laserpark bierze udział w programie #zwiedzajKrakow?
Oznacza to, że możecie teraz grać z rabatem 20% od cen podstawowych. 

Zniżki przysługują posiadaczom:

 • #zwiedzajKrakow
 • Karty Krakowskiej
 • Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+
 • Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem

Serdecznie zapraszamy! Pospieszcie się - później może być tłoczno ;)

 ZOBACZ WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

 

ZAPRASZAMY NA GRY

Czekamy na Was w Laser Parku CODZIENNIE od 16.00 do 20.00.
Poza tymi godzinami otwieramy lokal na czas gier, które można rezerwować w godzinach:
poniedziałek - czwartek: 12:00 - 22:00
piątek: 12:00 - 23:00
sobota: 13:00 - 23:00
niedziela:  13:00 - 22:00


Prosimy o dokonywanie rezerwacji telefonicznie lub on-line.


UWAGA: istnieje możliwość zorganizowania imprez urodzinowych i firmowych w soboty i niedziele już od 10.00!

Zarejestruj się, newslleter

TANIEJ DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW

30 minut - 25 zł
60 minut - 39 zł
Ceny od osoby obowiązują od poniedziałku do czwartku za grę w laserowy paintball. Oferta ważna tylko z aktualną legitymacją.

OFERTA DLA SZKÓŁ

Zapraszamy zorganizowane grupy szkolne dzieci i młodzieży w wieku powyżej 8 lat. Wyjątkowa cena:
- 29 zł od osoby za dwie gry laserowy paintball oraz 30-minutową zabawę w laserowym labiryncie
Oferta ważna od poniedziałku do piątku przed godziną 15, tylko dla grup przynajmniej 14-osobowych. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną.

VOUCHERY

Wszystkie osoby które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery

Wieczór kawalerski w Krakowie

Jeśli chcesz zorganizować oryginalny i niezapomnian wieczór kawalerski lub panieński w Krakowie, proponujemy zorganizować go na arenie Laserparku!
Sami możecie zdecydować o wyborze odpowiedniego scenariusza gry i wybrać jego stopień trudności dostosowując go do upodobań zaproszonych osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy osobną salkę, gdzie można będzie zorganizować przyjęcie. W ramach poczęstunku dla gości proponujemy pizze i inne dania dostarczane bezpłatnie z restauracji Caldo, słone i słodkie przekąski oraz zimne lub gorące napoje dostępne na miejscu w barze. Dodatkowe dania (tort, lody, itp.) możliwe do zamówienia we własnym zakresie.

Przykładowy plan imprezy


Prezentowany plan zakłada imprezę dla 10 osób w wariancie 3 gier (może być mniej może być więcej). Stolik w części konsumpcyjnej jest przygotowany około 30 minut przed pierwszą grą. Zabawa zaczyna się od pierwszej gry (solo lub drużynowa), która zajmuje nam 30 minut, następnie robimy 30 minutową przerwę przy stolikach na posiłek. Po przerwie przechodzimy do kolejnej gry po której robimy kolejne 30 minut odpoczynku przed trzecią, ostatnią grą. Po zakończeniu ostatniej rozgrywki uczestnicy wracają do stolików gdzie pozostają do końca imprezy. Teren areny na której toczą się rozgrywki jest nadzorowany przez obsługę LaserPark. Dodatkowymi atrakcjami, jakie proponujemy naszym klientom organizującym urodziny dla dzieci są gra w XBOX Kinect oraz laserowy labirynt o którym szerzej piszemy tu. Także w ramach rozrywki dostępne są automaty do gier (cymbergaj, rzutki). 

Zobacz przykładowe oferty urodzinowe (format WORD lub PDF): 
 

Wieczór kawalerski w Krakowie

Atrakcje na wieczór kawalerski

Ta symboliczna, ostatnia noc w roli wolnego, nieżonatego mężczyzny powinna smakować jak żadna inna. Doskonały pomysł na spędzenie wieczoru kawalerskiego to powierzenie nam organizacji imprezy, która będzie pełna atrakcji, takich jak:

 • rywalizacja w laserowy paintball,
 • zabawa w laserowy labirynt,
 • rozgrywki na konsoli,
 • rozbrajanie bomby,
 • gry zręcznościowe i towarzyskie.

A wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze i wśród najbliższych osób, które sprawią, że wieczór i noc spędzone w naszym lokalu w Krakowie będą niezapomniane. Atrakcje są interesujące same w sobie, dostarczając wiele emocji i rozrywki, a jednocześnie sprzyjają integracji i pozwalają na rozmowy i zabawę do późnych godzin nocnych.

U nas nie ma miejsca na nudę! Zdajemy sobie sprawę z tego, że wieczory kawalerskie muszą być wypełnione atrakcjami i wiemy, jak je dostarczyć, dlatego z przyjemnością podejmiemy się organizacji imprezy. Zapraszamy zarówno niewielkie, kilkuosobowe, jak i liczniejsze grupy. Po zakończeniu rozgrywki bynajmniej nie rezygnujemy z zabawy, tylko przenosimy się do sali. Tam z równie dużym zaangażowaniem dbamy o zapewnienie najlepszych warunków do spędzenia wieczoru kawalerskiego, tak jak powinno się celebrować ten niepowtarzalny wieczór.

Powierzając nam organizację, można mieć pewność, że impreza będzie dopięta na ostatni guzik. Nie trzeba się niczym martwić - dbamy o przygotowanie rozrywek, trunków i posiłków, żeby w żadnym momencie niczego nie zabrakło. Dzięki temu uczestnicy mogą skupić się na jak najsympatyczniejszym spędzeniu czasu, a my troszczymy się o atrakcje na wieczór kawalerski.

Najpierw aktywna rozrywka i integracja podczas wspólnej rywalizacji, a następnie celebrowanie nocy przy stole, w gronie najbliższych znajomych i przyjaciół – właśnie tak wygląda przepis na dobrze spędzony wieczór kawalerski. Zapraszamy na imprezę, z której każdy wyjdzie zadowolony i z głową pełną wspomnień!