"Imprezy firmowe w LASERPARK

Jak wygląda impreza firmowa w Laserparku? To zależy głównie... od Was. Większość naszych gości dzieli takie spotkanie na trzy panele:

1. Część oficjalna/szkoleniowa przeprowadzana w salach VIP (zapewniamy rzutnik, krzesła, organizujemy też napoje i przekąski).

2. Przerwa na smaczny posiłek - zapewniamy catering.

3. Część rozrywkowa - czyli gry według scenariusza, jaki wybierzecie. Poznacie je, klikając w przycisk "przykładowa oferta", który znajdziecie poniżej. 

Jeśli zechcecie, możecie mieć cały Laserpark na wyłączność - także poza oficjalnymi godzinami. Lokal posiada dogodny dojazd i jest dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami. 

Wszelkie szczegóły imprezy ustalamy indywidualnie; po prostu zadzwońcie lub napiszcie do nas - chętnie odpowiemy na Wasze pytania i pomożemy w dograniu wszelkich szczegółów.  Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje. 

 

Imprezy firmowe w Krakowie

Na działalność firmy wpływają nie tylko kompetencje zatrudnionych pracowników, ale również ich wzajemne relacje i morale panujące w zespole. Aby zbudować dobrą atmosferę i wzmocnić więzy oparte na zaufaniu oraz dążeniu do wspólnego celu, warto zaplanować imprezę integracyjną, w trakcie której nie brakuje atrakcji odpowiadających upodobaniom i preferencjom osób zatrudnionych w firmie. Jeżeli chcą Państwo zorganizować ją na terenie Krakowa, jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu bez względu na datę i liczbę uczestników.

Imprezy integracyjne dla firm to czas nie tylko na zabawę, ale również bliższe poznanie pracowników. W gąszczu obowiązków zawodowych nierzadko nie mają oni nawet chwili, żeby porozmawiać ze sobą na niezobowiązujące tematy – taką możliwość daje im natomiast impreza firmowa organizowana przez nasz lokal w Krakowie. To z kolei przyczynia się do rozwiązywania ewentualnych konfliktów i pozwala na uniknięcie ich w przyszłości. Sprzyja zacieśnianiu relacji i nawiązywaniu zupełnie nowych.

Imprezę firmową warto zaplanować także jako formę nagrody dla pracowników. Jeżeli uważają Państwo, że na nią zasługują, takie wyróżnienie z pewnością przypadnie im do gustu i będą wdzięczni za sprawną organizację atrakcji i wspólnie spędzony czas. Nie tylko oni bowiem na tym zyskują – korzyści odnosi także przedsiębiorstwo, ponieważ imprezy integracyjne dla firm przyczyniają się do poprawienia relacji w zespole, budują morale i stanowią dowód, że szefostwu zależy na dobru pracowników. W rezultacie bardziej przykładają się do swoich obowiązków zawodowych i są w nie zaangażowani w większym stopniu. Gwarantujemy, że organizowane przez nas imprezy firmowe pozwolą Państwu osiągnąć taki efekt i zapewnią wszystkim gościom mnóstwo fantastycznej rozrywki.

Atrakcje integracyjne

Kładziemy nacisk na to, żeby każda impreza integracyjna była wyjątkowa i obfitowała w urozmaicenia, które z jednej strony pozwalają na odprężenie i dają wiele radości, a z drugiej przyczyniają się do zacieśnienia więzi pomiędzy pracownikami. Mogąc się lepiej poznać i spędzając wspólnie czas na niezobowiązujących przyjemnościach, zespół lepiej się poznaje, zyskuje do siebie większe zaufanie i buduje relacje nie tylko jak pracownik z pracownikiem, ale też po prostu jak człowiek z człowiekiem.

Na naszych spotkaniach nie ma miejsce na nudę. Atrakcje integracyjne, które proponujemy klientom organizującym imprezy firmowe w naszym lokalu w Krakowie, obejmują m.in.:

  • laserowy paintaball,
  • laserowy labirynt,
  • rozbrajanie bomby.

Wielu gości po raz pierwszy ma do czynienia z tego rodzaju rozrywkami właśnie w naszym lokalu, co czyni całą zabawę jeszcze bardziej atrakcyjną.

Organizacja imprez firmowych to nasza specjalność, dzięki czemu gwarantujemy, że odbywają się w przyjaznej atmosferze. Wszystko jest dopięte na przysłowiowy ostatni guzik, a Państwo mogą po prostu oddać się dobrej zabawie. Moc atrakcji, możliwość spędzenia czasu poza firmą w gronie współpracowników, zamówienia smacznej pizzy z pobliskiej pizzerii i dostęp do różnego rodzaju napojów, w tym alkoholowych, to tylko część powodów, dla których tak wiele firm decyduje się, aby zorganizować w naszym lokalu imprezy integracyjne w Krakowie. Państwa przedsiębiorstwo również może dołączyć do tego grona – wystarczy się z nami skontaktować, ustalić szczegóły współpracy oraz termin planowanego spotkania. Zapraszamy!