Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Laserpark na Facebooku Laserpark na Google Maps Laserpark na Instagram

Podobało Ci się w Laser Parku?
Możemy coś poprawić? Napisz opinie@laserpark.pl

Oceń Laserpark na Google Maps

ZAPRASZAMY NA GRY

Czekamy na Was codziennie w godzinach: 13:00 - 21:00

Prosimy o dokonywanie rezerwacji telefonicznie lub on-line.

UWAGA: istnieje możliwość dokonywania rezerwacji telefonicznych również w innych godzinach! Jesteśmy dla Was i jeżeli tylko możemy, chętnie wyjdziemy naprzeciw Waszym potrzebom.

Aktualności

Macie kartę MultiSport? Doskonale! W takim razie zyskujecie 15 zł zniżki na grę w Laserparku. 

Ze zniżki można skorzystac raz dziennie. Dotyczy ona kart:

 • MulstiSport Plus
 • MultiSport Senior
 • MultiSport Student
 • MulsiSport Kids

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

**********************************************

Pozostałe zniżki na gry

Czy wiecie, że Laserpark bierze udział w programie #zwiedzajKrakow?
Oznacza to, że możecie teraz grać z rabatem 15% od cen podstawowych. 

Zniżki przysługują posiadaczom:

 • #zwiedzajKrakow
 • Karty Krakowskiej
 • Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+
 • Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem

Serdecznie zapraszamy! Pospieszcie się - później może być tłoczno ;)

 

Najlepsza rozrywka w Krakowie

Zapraszamy wszystkich na spróbowanie swych sił na arenie do gry w  laserowy paintball oraz zabawę w laserowym labirynice. Po grach zapraszamy do naszego baru na napoje i przekąski oraz na znakomitą pizzę z pobliskiej pizzerii.

Zarejestruj się, newslleter

OFERTA DLA SZKÓŁ

Zapraszamy zorganizowane grupy szkolne dzieci i młodzieży w wieku powyżej 8 lat. Wyjątkowa cena:
- 38 zł od osoby za dwie gry laserowy paintball oraz 30-minutową zabawę w laserowym labiryncie
Oferta ważna od poniedziałku do piątku przed godziną 15, tylko dla grup przynajmniej 14-osobowych. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną.

TANIEJ DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW

30 minut - 33 zł
60 minut - 51 zł
Ceny od osoby obowiązują od poniedziałku do czwartku za grę w laserowy paintball. Oferta ważna tylko z aktualną legitymacją.

VOUCHERY

Wszystkie osoby, które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery

Imprezy dla firm w LaserParkPragniemy zaproponować Państwu możliwość zorganizowania niezapomnianych spotkań integracyjnych, okolicznościowych imprez firmowych lub szkolenia połączonego z elementami rozrywki w naszej siedzibie w Krakowie. Sala jest do Państwa dyspozycji w i poza godzinami otwarcia lokalu, przez co podczas spotkania można czuć się całkowicie swobodnie i z łatwością wybrać odpowiedni termin.

Nasza oferta obejmuje również usługi cateringowe, dzięki czemu po skończonej zabawie uczestnicy spotkania będą mogli zjeść smaczny posiłek. Dodatkowo oferujemy możliwość wynajęcia całego lokalu na wyłączność. Wszelkie szczegóły zarówno odnośnie godzin jak i menu są zawsze uzgadniane indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje klientów.

Po zakończonym szkoleniu lub nawet w trakcie proponujemy troszkę ruchu na arenie. Połączenie części edukacyjnej, cateringowej oraz rozrywkowej z pewnością uatrakcyjni organizowane przez Państwa spotkanie i sprawi, że osoby, które brały w nim udział, zapamiętają je na dłużej. Poza tym charakter każdej imprezy firmowej stanie się dzięki temu mniej formalny. Mamy nadzieję iż skorzystają Państwo z naszej innowacyjnej formy przeprowadzania szkoleń i co za tym idzie zwiększą tym samym poziom zadowolenia swoich klientów lub pracowników. Chętnie prześlemy Państwu sugerowane przez nas scenariusze spotkań firmowych i opowiemy więcej o tym, jak w praktyce wygląda organizacja imprezy integracyjnej w naszym lokalu.
Zobacz przykładową ofertę dla firm: 
imprezy firmowe 

Imprezy firmowe w Krakowie

Na działalność firmy wpływają nie tylko kompetencje zatrudnionych pracowników, ale również ich wzajemne relacje i morale panujące w zespole. Aby zbudować dobrą atmosferę i wzmocnić więzy oparte na zaufaniu oraz dążeniu do wspólnego celu, warto zaplanować imprezę integracyjną, w trakcie której nie brakuje atrakcji odpowiadających upodobaniom i preferencjom osób zatrudnionych w firmie. Jeżeli chcą Państwo zorganizować ją na terenie Krakowa, jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu bez względu na datę i liczbę uczestników.

Imprezy integracyjne dla firm to czas nie tylko na zabawę, ale również bliższe poznanie pracowników. W gąszczu obowiązków zawodowych nierzadko nie mają oni nawet chwili, żeby porozmawiać ze sobą na niezobowiązujące tematy – taką możliwość daje im natomiast impreza firmowa organizowana przez nasz lokal w Krakowie. To z kolei przyczynia się do rozwiązywania ewentualnych konfliktów i pozwala na uniknięcie ich w przyszłości. Sprzyja zacieśnianiu relacji i nawiązywaniu zupełnie nowych.

Imprezę firmową warto zaplanować także jako formę nagrody dla pracowników. Jeżeli uważają Państwo, że na nią zasługują, takie wyróżnienie z pewnością przypadnie im do gustu i będą wdzięczni za sprawną organizację atrakcji i wspólnie spędzony czas. Nie tylko oni bowiem na tym zyskują – korzyści odnosi także przedsiębiorstwo, ponieważ imprezy integracyjne dla firm przyczyniają się do poprawienia relacji w zespole, budują morale i stanowią dowód, że szefostwu zależy na dobru pracowników. W rezultacie bardziej przykładają się do swoich obowiązków zawodowych i są w nie zaangażowani w większym stopniu. Gwarantujemy, że organizowane przez nas imprezy firmowe pozwolą Państwu osiągnąć taki efekt i zapewnią wszystkim gościom mnóstwo fantastycznej rozrywki.

Atrakcje integracyjne

Kładziemy nacisk na to, żeby każda impreza integracyjna była wyjątkowa i obfitowała w urozmaicenia, które z jednej strony pozwalają na odprężenie i dają wiele radości, a z drugiej przyczyniają się do zacieśnienia więzi pomiędzy pracownikami. Mogąc się lepiej poznać i spędzając wspólnie czas na niezobowiązujących przyjemnościach, zespół lepiej się poznaje, zyskuje do siebie większe zaufanie i buduje relacje nie tylko jak pracownik z pracownikiem, ale też po prostu jak człowiek z człowiekiem.

Na naszych spotkaniach nie ma miejsce na nudę. Atrakcje integracyjne, które proponujemy klientom organizującym imprezy firmowe w naszym lokalu w Krakowie, obejmują m.in.:

 • laserowy paintaball,
 • laserowy labirynt,
 • rozbrajanie bomby.
 

Wielu gości po raz pierwszy ma do czynienia z tego rodzaju rozrywkami właśnie w naszym lokalu, co czyni całą zabawę jeszcze bardziej atrakcyjną.

Organizacja imprez firmowych to nasza specjalność, dzięki czemu gwarantujemy, że odbywają się w przyjaznej atmosferze. Wszystko jest dopięte na przysłowiowy ostatni guzik, a Państwo mogą po prostu oddać się dobrej zabawie. Moc atrakcji, możliwość spędzenia czasu poza firmą w gronie współpracowników, zamówienia smacznej pizzy z pobliskiej pizzerii i dostęp do różnego rodzaju napojów, w tym alkoholowych, to tylko część powodów, dla których tak wiele firm decyduje się, aby zorganizować w naszym lokalu imprezy integracyjne w Krakowie. Państwa przedsiębiorstwo również może dołączyć do tego grona – wystarczy się z nami skontaktować, ustalić szczegóły współpracy oraz termin planowanego spotkania. Zapraszamy!