Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Paintball Kraków - Laser tag - atrakcje urodzinowe dla dzieci, wieczory kawalerskie - Laserpark

Laserpark na Facebooku Laserpark na Google Maps Laserpark na Instagram

Podobało Ci się w Laser Parku? Oceń nas!
Możemy coś poprawić? Napisz opinie@laserpark.pl

Oceń Laserpark na Google Maps

ZAPRASZAMY NA GRY

Czekamy na Was codziennie w godzinach: 13:00 - 21:00

Prosimy o dokonywanie rezerwacji telefonicznie lub on-line.

UWAGA: istnieje możliwość dokonywania rezerwacji telefonicznych również w innych godzinach! Jesteśmy dla Was i jeżeli tylko możemy, chętnie wyjdziemy naprzeciw Waszym potrzebom.

Aktualności

Uwaga, zniżki na gry!

Czy wiecie, że Laserpark bierze udział w programie #zwiedzajKrakow?
Oznacza to, że możecie teraz grać z rabatem 15% od cen podstawowych. 

Zniżki przysługują posiadaczom:

  • #zwiedzajKrakow
  • Karty Krakowskiej
  • Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+
  • Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem

Serdecznie zapraszamy! Pospieszcie się - później może być tłoczno ;)

 

Najlepsza rozrywka w Krakowie

Zapraszamy wszystkich na spróbowanie swych sił na arenie do gry w  laserowy paintball oraz zabawę w laserowym labirynice. Po grach zapraszamy do naszego baru na napoje i przekąski oraz na znakomitą pizzę z pobliskiej pizzerii.

Zarejestruj się, newslleter

OFERTA DLA SZKÓŁ

Zapraszamy zorganizowane grupy szkolne dzieci i młodzieży w wieku powyżej 8 lat. Wyjątkowa cena:
- 35 zł od osoby za dwie gry laserowy paintball oraz 30-minutową zabawę w laserowym labiryncie
Oferta ważna od poniedziałku do piątku przed godziną 15, tylko dla grup przynajmniej 14-osobowych. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną.

TANIEJ DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW

30 minut - 30 zł
60 minut - 46 zł
Ceny od osoby obowiązują od poniedziałku do czwartku za grę w laserowy paintball. Oferta ważna tylko z aktualną legitymacją.

VOUCHERY

Wszystkie osoby, które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link - vouchery

Imprezy dla firm w LaserParkPragniemy zaproponować Państwu możliwość zorganizowania spotkań integracyjnych, okolicznościowych imprez firmowych lub szkolenia połączonego z elementami rozrywki. Nasza sala jest do Państwa dyspozycji w i poza godzinami otwarcia lokalu. Nasza oferta obejmuje również usługi cateringowe. Dodatkowo oferujemy możliwość wynajęcia całego lokalu. Obszerny parking z pewnością pomieści samochody wszystkich uczestników spotkania. Wszelkie szczegóły zarówno odnośnie godzin jak i menu są zawsze uzgadniane indywidualnie. Po zakończonym szkoleniu lub nawet w trakcie proponujemy troszkę ruchu na arenie. Połączenie części edukacyjnej, cateringowej oraz rozrywkowej z pewnością uatrakcyjni organizowane przez Państwa spotkanie. Mamy nadzieję iż skorzystają Państwo z naszej innowacyjnej formy przeprowadzania szkoleń i co za tym idzie zwiększą tym samym poziom zadowolenia swoich klientów lub pracowników. Chętnie prześlemy Państwu sugerowane przez nas scenariusze spotkań firmowych.


Zobacz przykładową ofertę dla firm: 
imprezy firmowe 

Imprezy firmowe w Krakowie

Na działalność firmy wpływają nie tylko kompetencje zatrudnionych pracowników, ale również ich wzajemne relacje i morale panujące w zespole. Aby zbudować dobrą atmosferę i wzmocnić więzy oparte na zaufaniu oraz dążeniu do wspólnego celu, warto zaplanować imprezę integracyjną, w trakcie której nie brakuje atrakcji odpowiadających upodobaniom i preferencjom osób zatrudnionych w firmie. Jeżeli chcą Państwo zorganizować ją na terenie Krakowa, jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu bez względu na datę i liczbę uczestników.

Imprezy integracyjne dla firm to czas nie tylko na zabawę, ale również bliższe poznanie pracowników. W gąszczu obowiązków zawodowych nierzadko nie mają oni nawet chwili, żeby porozmawiać ze sobą na niezobowiązujące tematy – taką możliwość daje im natomiast impreza firmowa organizowana przez nasz lokal w Krakowie. To z kolei przyczynia się do rozwiązywania ewentualnych konfliktów i pozwala na uniknięcie ich w przyszłości.

Imprezę firmową warto zaplanować także jako formę nagrody dla pracowników. Jeżeli uważasz, że na nią zasługują, takie wyróżnienie z pewnością przypadnie im do gustu i będą wdzięczni za sprawną organizację atrakcji i wspólnie spędzony czas. Nie tylko oni bowiem na tym zyskują – korzyści odnosi także przedsiębiorstwo, ponieważ imprezy integracyjne dla firm przyczyniają się do poprawienia relacji w zespole, budują morale i stanowią dowód, że szefostwu zależy na dobru pracowników. W rezultacie bardziej przykładają się do swoich obowiązków zawodowych i są w nie zaangażowani w większym stopniu.

Atrakcje integracyjne

Kładziemy nacisk na to, żeby każda impreza integracyjna była wyjątkowa i obfitowała w urozmaicenia, które z jednej strony pozwalają na odprężenie i dają wiele radości, a z drugiej przyczyniają się do zacieśnienia więzi pomiędzy pracownikami. Mogąc się lepiej poznać i spędzając wspólnie czas na niezobowiązujących przyjemnościach, zespół lepiej się poznaje, zyskuje do siebie większe zaufanie i buduje relacje nie tylko jak pracownik z pracownikiem, ale też po prostu jak człowiek z człowiekiem.

Atrakcje integracyjne, które proponujemy gościom w trakcie imprez dla firm w Krakowie, obejmują m.in.:

  • laserowy paintaball,
  • laserowy labirynt,
  • rozbrajanie bomby,
  • gry zręcznościowe (m.in. Xbox Kinect).

Organizacja imprez firmowych to nasza specjalność, dzięki czemu masz pewność, że odbywają się w przyjaznej atmosferze, a wszystko jest dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Moc atrakcji, możliwość zamówienia smacznej pizzy z pobliskiej pizzerii i dostęp do różnego rodzaju napojów, w tym alkoholowych, to tylko część powodów, dla których tak wiele firm decyduje się, aby zorganizować w naszym lokalu imprezy integracyjne w Krakowie. Państwa przedsiębiorstwo również może dołączyć do tego grona – wystarczy się z nami skontaktować i ustalić szczegóły współpracy. Zapraszamy!