Wieczór kawalerski w Krakowie

Chcecie zorganizować  oryginalny wieczór kawalerski lub panieński w Krakowie? Wybierzcie Laserpark -  gwarantujemy, że czas, który u nas spędzicie, pozostawi po sobie fantastyczne wspomnienia!

Jak to wygląda w szczegółach? Już wyjaśniamy:

  • sami wybieracie scenariusz gry i jego stopień trudności,
  • oddajemy Wam osobną salkę - możecie w niej zregenerować siły, odpocząć, posilić się pomiędzy kolejnymi grami,
  • zapewniamy catering - mamy zaprzyjaźnioną restaurację Caldo, oferującą pyszną pizzę i nie tylko,
  • możecie też zamówić coś w naszym barze - mamy słone i słodkie przekąski oraz zimne i gorące napoje, 
  • jeśli chcecie, możecie przynieść własny tort - wszystko jest kwestią dogadania ;-)

 

Przykładowy plan imprezy

Prezentowany plan zakłada wieczór kawalerski dla 10 osób w wariancie 3 gier (może być mniej, może być więcej). 

Stolik w Waszej sali jest przygotowany około 30 minut przed pierwszą grą - kto by chciał grać głodny? ;-). 

Zabawa zaczyna się od pierwszej gry (solo lub drużynowa), która zajmuje 30 minut, następnie robimy 30 minutową przerwę przy stolikach na posiłek.

Po przerwie przechodzimy do kolejnej gry, po której robimy następne 30 minut odpoczynku przed trzecią, ostatnią grą. 

Po jej zakończeniu uczestnicy wracają do stolików, gdzie pozostają do końca imprezy. Teren areny, na której toczą się rozgrywki, przez cały czas jest nadzorowany przez obsługę.

Dodatkowymi atrakcjami dla uczestników wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego jestlaserowy labirynt, o którym szerzej piszemy tu

Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudzić! 

Atrakcje na wieczór kawalerski

Ta symboliczna, ostatnia noc w roli wolnego, nieżonatego mężczyzny (albo kobiety... ;-)) powinna smakować, jak żadna inna. 

Wieczór panieński lub kawalerski w Laserparku  zapewni Waszym gościom wyjątkową rozrywkę, a jednocześnie nie sprawi, że narazicie się swoim drugim połówkom. 

Doskonały pomysł na spędzenie wieczoru kawalerskiego w Krakowie to powierzenie nam organizacji tej szczególnej imprezy, która będzie pełna atrakcji, takich jak:

  • rywalizacja w laserowy paintball,
  • zabawa w laserowy labirynt,
  • rozgrywki na konsoli,
  • rozbrajanie bomby,
  • gry zręcznościowe i towarzyskie.

A wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze zdrowej rywalizacji, która dostarczy Wam dodatkowego dreszczyku emocji i porcji adrenaliny.

U nas nie ma miejsca na nudę! Zapraszamy zarówno kilkuosobowe, jak i liczniejsze grupy. Po zakończeniu rozgrywki bynajmniej nie rezygnujemy z zabawy, tylko przenosimy się do sali konsumpcyjnej. Tam z równie dużym zaangażowaniem dbamy o zapewnienie najlepszych warunków do spędzenia wieczoru kawalerskiego, tak jak powinno się celebrować ten niepowtarzalny wieczór.

Powierzając nam organizację wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, macie pewność, że impreza będzie dopięta na ostatni guzik. Nie musicie się niczym martwić - dbamy o przygotowanie rozrywek, trunków i posiłków, żeby Waszym gościom niczego nie zabrakło!