Wyjścia Szkolne do Laserpark Kraków

Wyjście szkolne do Laserparku – jak to wygląda w szczegółach? Już wyjaśniamy.

Cena za osobę wynosi 39 zł i obowiązuje od poniedziałku do piątku, do godziny 15.00, dla grup przynajmniej 14-osobowych.

 • Za kwotę 39 zł każdy uczestnik zyskuje:
 • 2 gry w laserowy paintball,
 • 30-minutową zabawę w laserowym labiryncie,

zdrową dawkę ruchu i dobrej zabawy.

A co zyskuje... nauczyciel? Uznanie rodziców: w końcu odciągnięcie dzieciaków od telefonów to nie lada sztuka. Wiemy coś o tym.  ;-)

Pomysły na atrakcje dla dzieci i młodzieży w Krakowie

Zastanawiacie się, jakie są atrakcje dla dzieci w Krakowie? Gdzie warto się wybrać na wycieczkę – bo przecież nie tylko do muzeum czy galerii sztuki? Oczywiście, że nie! Trzeba pamiętać, że Gród Kraka to również centrum zabawy i nowoczesnych technologii, oferujących wiele możliwości ciekawego spędzenia czasu. 

Rozrywka w Krakowie dla młodzieży to przede wszystkim Laser Park – wyjątkowe miejsce, które powinno się znaleźć na liście każdego rodzica, nauczyciela czy opiekuna szukającego atrakcji dla młodych ludzi. Dzięki wizycie w krakowskim Laser Parku młodzi podopieczni odniosą szereg korzyści:

 • poznają z bliska prawdziwe lasery – i zrobią to w bezpieczny, zajmujący sposób,
 • aktywnie spędzą czas w gronie rówieśników, 
 • zintegrują się, oderwą od telefonów i zyskają fantastyczne wspomnienia. 

Na tym jednak nie koniec. Warto zwrócić uwagę na fakt, że niektóre atrakcje dla młodzieży w Krakowie (jak choćby miejskie gry terenowe, odwiedzanie Ogrodu Zoologicznego czy wycieczka do Ogrodu Botanicznego), uzależnione są od pogody. O ile w wakacje aura zwykle jest korzystna, o tyle podczas roku szkolnego bywa już różnie. Laser Park zapewnia atrakcje dla dzieci w Krakowie przez cały czas, bez względu na kaprysy pogody. Dzięki temu nie trzeba przygotowywać planu B, ani martwić się o zapewnienie podopiecznym alternatywnych rozrywek. 

Co więcej, Laser Park ulokowany jest w takim miejscu, że można łatwo dojechać do niego komunikacją miejską. Taka lokalizacja znacząco obniża koszty wycieczki, a przecież kwestie finansowe stanowią istotne ograniczenie dla wielu rodziców, zwłaszcza tych mających więcej, niż jedno dziecko. 

Ciekawe pomysł na wyjścia szkolne dla dzieci i młodzieży - Kraków

Stolica Małopolski w dużej mierze nastawiona jest na turystów i zapewnienie im różnorodnej rozrywki. Jest to doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy pragną w niebanalny sposób spędzić czas w mieście. Planując ciekawe atrakcje w Krakowie dla młodzieży, można bowiem wybierać spośród bardzo szerokiej oferty, począwszy od nauki historii, poprzez sztukę, aż po przybliżanie dzieciom nowoczesnych technologii. 

Zastanawiając się, jakie atrakcje w Krakowie dla dzieci warte są odwiedzenia, trzeba uwzględnić kilka elementów:

 • zdanie młodych ludzi i ich rodziców,
 • preferencje nauczycieli,
 • walory edukacyjne,
 • łatwość dojazdu na miejsce,
 • opcje dodatkowe: możliwość odpoczynku, zorganizowania poczęstunku itp.

Nie ulega wątpliwości, że zaplanowanie wyjścia szkolnego, które zadowoli nie tylko nauczycieli, ale i uczniów, może być pewnym wyzwaniem. Dlatego właśnie warto postawić na Laser Park – zresztą, aby się przekonać, czy jest to dobra propozycja, wystarczy... zapytać samych zainteresowanych. Doświadczenie pokazuje, że młodzi ludzie podejdą do takiej wycieczki z większym zainteresowaniem, niż do konkurencyjnych opcji. Być może dlatego, że w Laser Parku czeka na nich coś, czego nie znajdą gdzie indziej: wspólna zabawa, integracja i dawka zdrowej rywalizacji. 

Wyjścia szkolne do Laser Park Kraków

Poszczególne atrakcje dla dzieci w Krakowie mają własną specyfikę i program. A jak to wygląda w przypadku wyjścia szkolnego do Laser Parku? Przede wszystkim – nie ma tu miejsca na nudę, przypadek czy dezorganizację. 

Mamy duże doświadczenie w obsługiwaniu grup i panowaniu nad uczestnikami zabawy. Laserowy paintball jest bezpieczny, a zarazem bardzo ciekawy, co sprawia, że młodzi ludzie niezwykle chętnie biorą w nim udział. Co więcej – sami, z własnej woli, odrywają wzrok od telefonów i przyłączają się do zabawy. Nie trzeba ich szczególnie namawiać – być może dlatego, że mogą poczuć się, jakby sami byli bohaterami gry komputerowej. 

Laser Park to nie tylko miejsce poznawania nowoczesnych technologii, ale także przestrzeń, która promuje aktywny tryb życia, współpracę zespołową i zdrową rywalizację. Unikalne połączenie edukacji i zabawy to coś, co uczniowie z pewnością zapamiętają na długo – znacznie dłużej, niż potrwa ich nauka w szkole. Zyskają więc nie tylko nowe doświadczenie, ale przede wszystkim rzecz bezcenną: wspomnienia. 

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Zastanawiając się, atrakcje w Krakowie dla dzieci warto wybrać, nie sposób uniknąć pytań o szczegóły. Poniżej przedstawiamy krótką listę najczęściej zadawanych pytać; oczywiście wraz z odpowiedziami. 

 1. Czy laserowy paintball jest bezpieczny dla dzieci?
  Tak, gra jest całkowicie bezpieczna i w odróżnieniu od tradycyjnego paintballa, nie powoduje siniaków. Uczestnicy „strzelają do siebie” światłem, a punkty są zliczane elektronicznie. Gra jest nadzorowana przez doświadczonych instruktorów, a przed nią uczestnicy odbywają szkolenie.
 2. Jak długo trwa wyjście szkolne do Laser Parku?
  Zwykle jest to od 2 do 4 godzin, w zależności od indywidualnych ustaleń. Można dostosować czas trwania wizyty do potrzeb konkretnej grupy, zorganizować poczęstunek itp.
 3. Czy trzeba rezerwować termin z wyprzedzeniem?
  Tak, Laser Park, podobnie jak inne atrakcje w Krakowie dla dzieci, cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Jak zorganizować wyjście szkolne do Laser Park Kraków?

Zarezerwowanie wyjścia szkolnego do Laser Parku jest bardzo proste – aby tego dokonać, wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Wejść na stronę laserpark.pl
 2. Wybrać zakładkę „rezerwacja”  i zaznaczyć odpowiednie opcje: datę, godzinę, liczbę uczestników.
 3. Kliknąć „wyślij” i poczekać na potwierdzenie.

Warto pamiętać, że uzupełnienie formularza nie oznacza automatycznego zarezerwowania terminu. Laserowy paintball, podobnie jak inne atrakcje dla nastolatków w Krakowie, jest bardzo chętnie wybieraną opcją na wyjścia szkolne. Może się więc zdarzyć, że konkretna data i godzina będzie już zajęta. W takiej sytuacji skontaktujemy się i zaproponujemy najlepszą alternatywę. 

Organizacja wyjścia szkolnego do Laser Parku to gwarancja doskonałej zabawy i integracji uczniów oraz nauczycieli. Trzeba bowiem pamiętać, że opiekunowie również mogą wziąć udział w rozgrywce, co z pewnością pozytywnie wpłynie na relacje na linii młodzież/dorośli i zapewni wszystkim niezapomniane przeżycia.